Programlarımız

İş Geliştirme Programı

PMA CONSULTING, iş fikirlerinizi bilimsel metodlar kullanarak olgunlaştırırak, iş modeli haline getirmekte ve yatırım planını oluşturmaktadır.

Finansal Yapılabilirlik Programı

PMA CONSULTING, Proje Tasarımı aşamasından önce yatırım planlarınızın Finansal Yapılabilirliğini araştırarak ön fizibilite raporunu oluşturmaktadır.

Proje Tasarım Programı

PMA CONSULTING, İş fikirlerinizin proje tasarım metodlarıyla Projeye dönüştürerek projenin finansman desteği için uygun hibe/kredi fon araştırmasını yapmaktadır.

Yatırım Danışmanlık Programı

PMA CONSULTING, Bütçenize uygun iş fikirleri geliştirerek yatırım ortamı oluşturmakta, bütçenizi aşan yatırımlar için hibe/kredi fonları araştırmakta ve bu programlara başvurunuzu gerçekleştirir.

Proje Geliştirme Programı

PMA CONSULTING, proje tasarım aşamasını geçmiş ancak başarılı olamayan projelerinizi restore ederek başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

Sosyal Sorumluluk Programı

Kar amacı gütmeyen ve sosyal sorumluluk konularını içeren tüm projelerde ücretsiz hizmet politikası uygulanmaktadır. Bu konuda detaylı bilgi için proje fikriniz ile online proje sistemine başvuruda bulunmanız gerekmektedir.