PMA CONSULTING

Hakkımızda

PMA Consulting, AR-GE ve İnovasyon politikaları çerçevesinde, karşılıklı güvene dayalı iş ortaklığı modeli ile işletmelerin ihtiyaçlarının tanımlayarak bu ihtiyaçlara getirdiği çözümleri tek noktadan karşılanabilmesini hedeflemektedir.

Erciyes Teknopark’ta faaliyet gösteren PMA Consulting, Türk firmalarının ulusal ve uluslararası Ar-Ge fonlarından, vergisel ve mali teşviklerden faydalanmaları, üniversite-sanayi işbirliğinin kurulması, firmaların teknokent/serbest bölge gibi alanlara taşınması ve ülkemizin global rekabetçiliğine katkı sağlamasını amaçlamaktadır.

Araştırma, Projelendirme, Proje Planlama ve Uygulama, Eğitim ve Danışmanlık alanlarında, yetkin ve sürekli gelişmekte olan bir kadro ile hizmet sunan firmamız, genç ve dinamik bir yapıyı uzman bir kadro ile birleştirmiştir.

PMA Consulting olarak, tüm iş ortaklarımıza hizmet vermekten menuniyet duyduğumu belirterek, sloganımız olan "Fikirden Projeye, Yenilikçi Çözümler" yolunda adım atmaya devam edeceğiz...

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyacına en iyi şekilde yanıt vererek kaliteli iş talep edenlerin en çok tercih edilen firması olmak ve sahip olduğumuz bilgi ve tecrübenin paylaşımı ile iş ortaklarımızın kurumsallık ve rekabet güçlerine katkı sağlayarak ülke ekonomisinin topyekun gelişimine katkı sağlayabilmektir.

Vizyonumuz

Bilgiyi en etkin şekilde kullanarak hizmet ettiğimiz sektörde dünya standartlarına ulaşmaktır. Ayrıca, devamlı inovasyon, yükselen hizmet kalitesiyle iş ortaklarımıza katma değer sağlayarak alanında uluslararası düzeyde güvenilir lider bir marka olmaktır.

2016 Programımız

2016 yılı hedefimiz, Kurumların AR-GE ve İnovasyon çerçevesinde Üniversite-Sanayi işbirliğinin kurgulandığı özgün projeler üreterek katma değeri yüksek ürünlerde PMA CONSULTING altyapısını kurmaktır.

Müşteri Portföyümüz

PMA CONSULTING, kamu kurum ve kuruluşları, meslek örgütleri, sivil toplum kuruluşları, KOBİ’ler ulusal ve uluslararası düzeyde ilişki ihtiyacında olan firmalardan oluşan bir müşteri portföyüne sahiptir. Müşterilerimiz / İş Ortaklarımız Şirketlerinin / Kurumlarının büyümesini istediklerinde;

  Yeni Ürün Geliştirmeleri gerektiğinde

  Ar-Ge faaliyetleri için teknik ve finansal desteğe ihtiyaç duyduklarında

  Satış – Pazarlama organizasyonlarını büyütürken projelerine destek aradıklarında

  Ar-Ge Laboratuvarı kurmak istediklerinde

  Yazılımsal altyapılarını geliştirmek isteyip finansal destek aradıklarında

  Üretim kapasitelerini artırmak için yeni makinalar alınması gerektiğinde

  Finansal Yönetim çerçevesinde vergi vb. teşviklerden yararlanmak istediklerinde

  Proje yapma mantığını kurumlarında yerleştirmek istediklerinde

  PMA CONSULTING'e başvururlar..